Ana Sayfa | Tria Turizm Hakkında | Referanslar | İletişim | English
 
 
YUGAGRO 2012 KRASNODAR
MEDİCA 2012
DRUPA 2012

En uygun fiyat, hızlı ve güvenilir...

 İş hacmi ve yaşam standartlarındaki gelişime bağlı olarak, ulaştırmanın önemi günümüzde ciddi oranda artmıştır. Tria Turizm teknolojinin tüm olanaklarından yararlanmasının sağladığı avantajları profesyonel bakış açısına sahip uzman kadrosu ile birleştirerek en uygun fiyatı, hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. 
 
Tria dünyanın en gelişmiş rezervasyon sistemleri olan Amadeus ve Troya alt yapılarını kullanmaktadır. Tüm dünya havayolları ile aynı anda bağlantı kurabilme olanağı sağlayan bu programlar aracılığı ile yaklaşık 730 havayoluna kesintisiz  olarak ulaşmak mümkündür. Bu geniş bilgi ağının tek bir ekranda görüntülenmesi ihtiyaçlarınızın çözümüne katkı sağlamaktadır.
 
 
Tecrübemiz sizin için alternatifler yaratır.
 
Dünyanın neresine olursa olsun güvenle uçmak, yoğun iş temponuza yetişebilecek profesyonel bir ekip ile çalışmak, rezervasyonlarınızı en doğru fiyatlarla ve en kısa zamanda yaptırmak istiyorsanız, sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız..
Acentamız yılların deneyimi ile şirketlere özel “satış kadroları" oluşturmuştur. Bu ekipler gideceğiniz noktaya en ucuz, en kısa ve en çabuk nasıl ulaşırsınız
sorusuna alternatifli yanıtlar üreterek beğeninize sunmaktadır.  
 
 
Ayrıca sizin için büyük kolaylık ve
yenilik olan ; Online bilet rezervasyon ve satış imkanı  için online bilet
bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz.
www.thyjet.com
 
 

Web sitemiz Tria Turizm'in resmi web sitesi www.triaturizm.com olup 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun şirketlerden istemiş olduğu web sitesi ve içeriğinde olması gerekenler maddesine uygun olarak tasarlanmış ve bilgiler girilmiştir. Site son güncelleme tarihi : 13.04.2012 12:00